kniha 24 + 25

10. května 2015 v 16:07 | Týnka |  Knihy aneb sázka na celý rok
Kniha č. 24: Hrej hráčem od Emma Hart je pohodový románek, který doporučuji jako četbu k vodě, na dovolenou, nebo zkrátka když chcete něco nekomplikovaného s dobrým koncem.

Pro mě jsou tyhle knihy jako ten nakládaný zázvor co jíte mezi sushi. Zkrátka po "Zakletý v čase" jsem chtěla nějaký jasný klidný příběh s jasným a klidným koncem. abych si vyčistila hlavu a mohla se pustit do něčeho lepšího. Kniha má hezkou obálku a hned když si přečtete o čem je, víte i jak skončí.
Ona je klidná dívka s tajemstvím, co se chce pomstít, on je frajírek, co se vsadí s kamarády, že ji dostane. Oba mají stejný cíl: aby se do nich ten druhý zamiloval, ale pak Jejda! oba se zamilují...Další kniha - ta s číslem 25 (aby bylo jasno, mám malý náskok, je 19. týden a já mám 25. knihu... ) takže ta kniha Stříbrná zátoka od Jojo Moyesové

letos už jsem od ní četla Poslední dopis, a tohle je její poslední u nás přeložená, na podzim má vyjít "dívka, kterou jsi opustil" tak jsem taky zvědavá.
Každopádně, kniha je moc hezká, příběh se nám prozrazuje pomalu a je napínavý a skvělý v tom, že se o jeho vyprávění střídají všechny postavy, ale pak se to asi na třísté straně zvrtne a vše se přelije do naprostého happy endu! Což je škoda! Jo mám ráda knihy co končí dobře, ale upřímně, nejvíc se mi od Jojo líbila kniha Než jsem tě poznala, protože končí reálně, je tam krásná myšlenka ale končí tak, jak má. Poslední dopis nebyl špatný a také si s hrdiny zahrál a končí docela dobře ale ne naprostým happy endem. Tahle knížka končí tak, že až to Amíci zfilmujou, budou na konci skákat delfíni a obraz se bude změnšovat ve tvaru srdce!

Myslím, že to té knize hodně ubralo, zrovna od téhle autorky jsem čekala víc.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | Web | 10. května 2015 v 16:18 | Reagovat

New Adult knihy mám ráda, ale Hrej hráčem se mi moc nelíbilo, to samé platí pro Hrej tajně - nic moc příběh. Člověk hned odhadne, jak to skončí, žádná zajímavá zápletka. Hrej férově jsem ještě ani nepřečetla a ke konci května má vyjít další kniha. Za mě nezajímavá série... :)

2 Beruzzka Beruzzka | 11. května 2015 v 20:01 | Reagovat

[1]: Myslím si to samé, ani nebudu číst ten druhý díl, je to prvoplánové.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama