17. kniha - Dublin street

10. dubna 2015 v 8:26 | Týnka |  Knihy aneb sázka na celý rok
Po knize Polsední dopis od mé lásky jsem si chtěla dát něco jasného, jednoduchého, nad čím nemusím dlouho přemýšlet.
Přesně taková je kniha Samanthy Young - Dublin Street, knihu seženete na uložto a to je asi jediná vhodná varianta, jak takovou knihu distribuovat. Je to totiž sračka.

Ale dočetla jsem! Kdo čeká těžkou zápletku, nečíst, kdo čeká nějaký zvrat - nečíst, nějaké nové vymyšlené sexy scény - nečíst..

Na knihu asi zase rychle zapomenu, takže jen v rychlosti děj - (pozor vyzradím konec!)

Ona hledá nový byt, jeho potká náhodou v taxi a pak se náhodou z jejího nového bytu stane byt jeho sestry. Ona nechce vztah protože jí před lety zemřela celá rodina a kamarádka, on až do ted taky nechtěl, ale pak zjistil že s ní ano! Ona mu furt utíká, ale on je tááááááááááááááááááááááááááááááááák trpělivý... jeho sestra má nádor v mozku, ale nakonec je to jen cysta a tak se všichni můžou vzít a žít spolu až do smrti...

Já chápu že u tohoto žánru se nečeká nic velkého ale jak se tohle může dostat do edice světový bestseller? Víte co je v popisu této edice? Vkládám text přímo ze stránky a ačkoliv chápu že je to komerční atd.. nechápu čím si to tako kniha vysloužila...


"Knihy jiné nejen na první pohled přináší ve své nové edici přední české nakladatelství Euromedia Group. Edice světový bestseller je nový způsob orientace na knihkupeckých pultech. Tituly, které ve světě získaly prestižní ocenění, pocházejí z pera nejprodávanějších autorů, umístily se ve významných literárních žebříčcích či dosáhly jiného význačného úspěchu, budou zahrnuty do pečlivě střežené edice. Knihy z této edice poznáte na první pohled díky nálepce na přebalu.

Se zvláštní péčí k takové knize přistupuje nejen nakladatelská rada společnosti Euromedia Group, ale také knihkupci. Knihy opatřené symbolem Edice světový bestseller jsou doporučeny světem. Vnímejte je tak, jak si zaslouží. Jsou zvyklé na čtenářskou pozornost a nikdy nezklamou.

Tomu věřte!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama