16. kniha - Poslední dopis od mé lásky

3. dubna 2015 v 8:28 | Týnka |  Knihy aneb sázka na celý rok
A je to tu zase... Jojo Moyesová je skvělá autorka, ten kdo četl "než jsem tě poznala" nemůže snad mít jiný názor. Ale víte co? Happy end u ní rozhodně není happy end z amerických filmů. Občas mám chut na tu knihu křičet" no to snad ne! jak jim to můžeš udělat! pošli z nebe nějakého anděla nebo udělej zázrak" jenže stejně jako to tak nechodí u nás na naší malé planetce, nechodí to tak ani v tom kouzelném světě Jojo.

Poslední dopis od tvé lásky je prostě krásná kniha. Prolíná se tam doba 60 a 70. let s dnešní dobou a s pohledem na lásku a na to, jak se řeší nevěra,rozvody a vůbec postavení ženy a muže ve společnosti.
Patřím k té generaci, co už nedostávala žádné milostné dopisy, co si všechno vyříkala hned přes smsky a později icq či fcb.. a díky téhle knize mi to bylo líto.. mělo to jistě něco do sebe a upřímě dneska už těžko zažijete to napětí, když zašlete lásce svého života dopis at čeká ten a ten den na nástupišti a že spolu utečete. Na přesvědčení máte jen ten dopis.. žádné telefony, žádné smsky, žádný skype.. je to jen na tom jendnom jednostranném dopise.

Příběh je skvělý, a opravdu se budete tešit na novou kapitolu, protože na začátku každé najdete nějaký skutečný milostní dopis nebo vyznání napsalné emailem, sms a pod o konci vztahu. Nekteré rozchodové byly smutné jiné mě opravdu pobavily.

Knihu na 100 % doporučuji! :-) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama