9. kniha - Prostě spolu

1. března 2015 v 15:13 | Týnka |  Knihy aneb sázka na celý rok
Nevím, jestli jsem se zmínila, ale ve chvíli, kdy jsem zaklapla Billie na poslední stránce jsem peláši k notebooku, najít si další knihy od téhle autorky.
A jedinou knihu v otevřené knihovně široko daleko v sobotu byla kniha Prostě spolu - Anna Gavalda
a když už kniha, tak pořádná! Tahle měla přes 500 stran. Ale já mám tlusté knihy ráda, člověk si na ně zvykne, opravdu se dostane do děje a je mu pak líto,že to všechno zase skončí.
Myslím, že mám za sebou nějaký čtecí rekord, protože tuhle knihu jsem dala na 4 dny. (dodávám že chodím do práce!) (dodávám, že neumím přepnout televizi, kterou používáme na pouštění seriálů z notase do režimu televize) :-D

A jaká tahle kniha byla? Báječná! Nebojte se 500ti stran, je to rychlé, svižné, je to zajímavé. Je to kniha kde se popisuje život a období asi roku života 4 lidí, jejichž cesty se setkají v jednom krásném velkém bytě. Je to kniha vhodná pro všechny a ještě vhodnější pro ty, kdo mají aspon potuchy o malířství. Protože hlavní postava velice ráda popisuje obrazy a pod.

nebudu říkat, jestli končí kniha dobře nebo špatně, alekončí tak, jak jsem to nečekala!Ještě dodám, že kniha byla pod stejným názvem zfilmovaná, není to americký film, takže bych se ráda dostala i k jejímu shlédnutí, protože věřím, že film mohl dopadnout dobře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama