Neslušně slušný kluk

22. února 2009 v 22:06 | Týnka |  Moje psaní.. samý blbiny
Ano pochopitelně, je neslušné koukat dívce do klína, a to i proto, že mi ten kluk nekoukal do klína ale na časopis položený v klíně. Ale víte co, bylo to slušné, protože jsem četla článek "jak mít lepší orgasmus" a tak myslím, že odmítat možnost dozvědět se něco, o tom, jak holkám udělat "dobře" by bylo neslušnější!


Ale zpět na začátek: včera jsem prožila krásný den o kterém chci napsat něco víc a trochu víc rozvést tu teorii se slušnou neslušností :-D

Ráno jsem zjistila, že napadlo asi dvacet čísel těch bílejch sraček, ale i tak jsem vyrazila v krátké džínové sukýnce. Pochopitelně jsem měla dost silné silonky a kozačky! Nu a jdu tak z trafiky, v jedné ruce časopis v druhé jsem si držela u ucha mobil a už už nohou našlapuju na eskalátory když v tom jde proti mě borec a zamlaská na mě! Bože co to má být! Od kdy se na holky mlaská?!
Nastoupím si tak do metra a ještě lehce pobouřena tím mlaskotem listuji v časopise, na palmovce si vedle mě přisedl týpek s rozcuchanejma blond vlasama. A tu jsem si po očku všimla že mi kouká do časopisu! (O.K přiznám, se občas si taky čtu u cizích titulky v novinách.. na menší písmenka totiž nevidím) a tak jsem vedla hlavu obrátila jí na něj a prohlížela si to, jak je furt zahleděnej do mého časopisu a vůbec si nevšímá že na něj koukám. hm.. nechala jsem to být a vrátila se k článku o sexu.. najednou ten kluk po očku začal koukat jestli jsem si nevšimla že mi čte přes rameno. Dělala jsem spíš ze slušnosti jako by nic, ale vduchu jsem se pěkně smála a časopis naklonila na něj, aby z toho čtení taky něco měl :-)

Vlastně to byl včera vůbec zajímavej den.. krom ta část kdy jsme se s johankou praly o Luboše.. (
pochopitelně ze srandy) a pak tam přišel ten borec a Luboš vypadal jak v harému.. no nechám to být.. byla to naprsto vtipná chvíle působící velice nemravně :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co vás nejvíce zaujme na první pohled?

Oči
Prsa
Oblečení
Vlasy
Postava

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama