Mizerné!

16. prosince 2008 v 21:20 | Týnka |  Moje psaní.. samý blbiny
Ok, tak jo, mizernej tejden, mizernej mesíc, a vůbec mizernej rok! A nejhorší je, že tohle všechno zaříná hekticky a mizerně končit!
Nejenom že jsem tento rok vůbec nedodržela své novoroční předsevzetí (že si přestanu kousat rty) ale za tenhle rok jsem takřka nic neudělala! Uběhl rok mého života a já ten rok naprosto a zcela určitě promrhala! a ještě mizerně..

Ano, událostí bylo hodně, vpoměnme rozchod s Petrem, Lubího, smíření s petrem, MOR, 18 mnácté narozeniny, nástup do 3. ročníku a samozřejmě i založení tohoto blogu.. a mohla bych pokračovat, co třeba ušití prvních kalhot, píchnutí třetí dírky, červené melíry, pořízení papilotů, děsivé zjištění obsahu státní maturity, jo a i setkání s Romanem,... ale i tak mám pocit že tenhle rok byl mizerně promrhanej, a víte co je špatné na slově "mizerně" že mi blbne Z! ano, čištění klávesnice v tomto roce bylo víc jak mierné.. tedy miZerné.. debilní z.. jako by třeba nemohlo vynechávat Q?!

Ale abych se dostala k tomu hlavnímu, mizerné je, jak mizerně se k nám chovají profesoři, ano , chápu, jsou to jen tak na půl lidé, možná mín jak půl.. řekla bych 40% člověk 60% bubák ve tmě..

A víte,co mě na téhle mizerné nenapůl člověčí bytosti štve? Ano,mohla bych jmenovat, zaujatost, nesprávné chování, řvaní, dlouhé ůkoly, nepříjemný přístup a bůh ví co, a věřte že bych nebyla daleko od pravdy ale mnohem víc mě štve jejich myšlenkový pochod!
Dobrá dá se spekulovat jestli nás tak nesnáší, nebo prostě jen normálně nesnáší a mstí se nám, ale kurva proč se mstít tím, že nás nechají až do posledního dne tohodle mizerného školního roku učit?
A když jsme u té lidké a nelidské a nepololidské spravedlnosti co je to za trend nadržovqat té divné bytosti co s náma chodí do třídy? Nechci jí jmenovat řeknu jen velká hlava žádný tělo, žádný mozek a vůbec Fuj! ano tak osobě Fuj všechno prochází, osoba fuj je tak fuj že mi ostatní se jí štítíme ale profesoři ve své nekonečné nepololidskosti jí nadržují, fuj chodí pozdě, chuj jí při hodině, fuj je fuj! a oni to tolerují...MIZERNÉ!!!!!

Už aby tenhle mizernej rok skončil! A pevně věřím, že ten příští bude aspon o trochu mín mizerný a o trochu víc růžový.. P.S slibuju že si přestanu kousat ty rty..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama