Vánoce, vánoce přicházejí

12. listopadu 2008 v 21:04 | Týnka |  Moje psaní.. samý blbiny
Ha! A je to tu zase, vánoční reklamy, stromky před teskem a vánoční výzdoba, poslední vlna slev.. a nové kolekce to všechno a ještě mnohem víc se na nás ted odevšad hrne a já tu chci naprosto od plic říct "Tento rok nepodlehnu" Ano, nebudu prožívat vánoční šílenství, nebudu zpívat koledy, a nebudu už od půlky listopadu přemýšlet nad dárky.. ano, ale pravda je jinde a je fakt že vánoce a hlavně jejich propagace strhnou každého.. a proto už přemýšlím jak zněla má oblíbená vánoční koleda co jsem už asi před týdnem "zpívala" petrovi, Do diáře si pomalu dělám seznamy a koukám po obchodech a především přemýšlím a plánuju vánoce a celý ty pošahaný svátky plný kýče a komerce...

Věřte mi, můžete se brátnit, můžete i protestovat, dokonce můžete vánoce naprosto sabatovat ale i tak se přistihnete jak si zpíváte koledy, přemýšlíte nad dárky a marně vzpomínáte nad lonskou barvou vánočních ozdob, abyste letos nedali ty samé..

Je to tak.. vánoce už jsou tady.. a víte kdy doopravdy začnou? Přeci s reklamou od coca cola a tím vypaseným santou.. Ano jakmile se během reklam z vašich televizorů začne linout "Vánoce jsou tady.. vánoce jsou tady.." věřte tomu! Vánoce jsou tady!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Které období máte nejraději?

jaro 23.8% (53)
léto 36.3% (81)
podzim 18.8% (42)
zimu 11.2% (25)
na tak osobní otázku nebudu odpovídat 9.9% (22)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama