Velmi komplikované vztahy 5.díl

23. května 2008 v 22:27 | Týnka |  Moje povídky
Chci zůstat v tom pokoji s Luckou, ale vím, že teď je nejrozumnější odejít. Ještě se na ní podívám. Ani nezvedla oči.. Po cestě domů nepromluvíme jediné slovo. Všechno je tak těžké.. Míša.. hádka s Laurou.. a teď tohle..
"No tak Honzíku, copak se stalo?" utěšuje mě Klárka, když s kruhy pod očima a nepřítomným výrazem dorazím do školy.. "Nic.." "No,to vidím že nic.. Hele jde o Míšu? Já jsem s ní mluvila a víš.." "Sakra,co mě s tím furt všichni otravujete?! Míša mě podvedla a konec! Věřil jsem jí! Nezajímá mě jestli v tu chvíli byla pod vlivem prášků, nebo jí ten kluk na hlavu mířil pistolí, a když to nezajímá mě, nemusí ani tebe! Tak už mě neser!" ukončím řevem rozhovor. Otočím se a zjistím, že na mě kouká celá třída, vrtí nechápavě hlavou.. Klárka bouchla dveřmi a odešla ze třídy.. Ted mě mrzelo,co jsem řekl.. Ale ona si začala! Jen a jen ona.. tohle je můj život a ostatní ať si řešej ten svůj.
"Já už vážně nevím Lauro.. co se to děje?" ležím s hlavou opřenou o Lauru, kolem mě se pořád válí popcorn, co jsem před chvílí převrhl. Laura ho jí z povlečení, nijak jí to nezatěžuje a dál se věnuje mě.. Je hodná.. Hladí mě po vlasech a utěšuje mě.. "Hlavně nechápu, proč se tam objevila matka! To nedává smysl!" zakroutí hlavou a pokrčí ramena. Pak najednou vstane a něco hledá ve skříni. Najednou vytáhne láhev. "Vím, co ti pomůže!" usměje se na mě. A otevře láhev vodky.
"Víš, ty jsi mi vždycky nejlíp rozuměla.. Víš co je pro mě dobrý.. Jsi opravdová kamarádka! Díky!" svěřuje se mi Honza již v pokročilém stádiu opilosti. "Ale já nechci být jen to.." odpovím a políbím ho. Udiveně na mě kouká.. "Tys mě políbila?" zeptá se na naprosto jasný fakt. "Jo." Přikývnu. Napije se ze skoro prázdné láhve nakloní se ke mně a polibek mi oplatí. Připadám si jak ve snu! V krásném snu. Začnem se líbat vášnivěji. Začnu ho svlékat,ale on mě najednou zastaví. "Ne Laur, jsi moje kamarádka.. tohle nejde.. a taky.. víš.. poprví bys měla s někým koho.." "Ale já tě miluju" zadržím ho.. "Chci to.." opět ho začnu líbat. Chvíli ještě váhá ,ale pak mu začnu rozepínat kalhoty a líbat ho na krk..
Hlava mě bolí, že se to ani nedá popsat. Vzbudím se ve známé posteli. Otevřu pořádně oči a vedle sebe vidím spící Lauru. Kouknu pod peřinu.. "sakra jsem nahej a ona taky.. sakra proč jsme nahý.. Do prdele!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Laura Laura | 24. května 2008 v 13:03 | Reagovat

Hmm, hustý no:D...

To bude asi nějaká jiná Laura:D...

Pokračuj, chci se o sobě dozvědět další věci :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama