Proč je hezké někoho mít..

14. března 2008 v 23:30 | Týnka |  Moje psaní.. samý blbiny
.. prostě proto.. Víte nikdo nechce být sám a je uplně jedno jestli ten někdo je mořský koník, žirafa a nebo třeba jen nějaký docela obyčejný bezvýznamný člověk! Zkrátka vždycky chce někoho mít abyste tomu někomu mohli zdělit vše co chcete,ano můžete mít kamarádku,ale to není to samé. a ano můžete si psát deníček ale jsou to jen listy papíru.
Myslím,že nejlépe to vystihuje ten citát,co jsem nedávno slyšela: Lidé se berou,aby měli svědky svého života.. A je to přesně to ono. Máte někoho a ten někdo ví,jací jste, většinou vás velmi dobře zná, umí vás rozesmát, ví jakou máte rádi zmrzlinu a ví, že stačí, aby vás obejmul a hned je ten život lepší.
Možná plácám naprosté kraviny, ale sami víte,jak je krásné když vedle někoho usínáte,když je někdo tak blízko že slyšíte tlukot jeho srdce a sami víte, jak je pak depresivní když v té posteli ležíte sami. Přeci jen polštář,deka a možná nějaký ten plyšák vám neposkytnou ten samý konfort jako někdo nevycpaný. Už jen to,když se vám zdá něco krásného a druhý den máte komu to hnedka říct. :-)
A víte, co si taky myslím? Mít někoho je hrozně dobré i proto, že máte koho ovlivnovat. :-D zní to hrozně ale, je jasné, že každý vztah vás trochu změní třeba jen maličko,ale něco to ve vás zanechá a to samé něco to zanechá i v tom druhém a to je hrozně hezký :-) Vstoupíte do života někoho a najednou mu ho naprosto narušíte a oba jste za to narušení rádi a to je na tom hrozně fajnový..
A pak jdete po ulici a uvidíte něco, co vám toho člověka připomene a usmějete se. Nebo jen v autobuse někdo voní stejně, jako voní ten druhý a vám se najednou vybaví nějaká chvíle..
Ano je zkrátka krásné s někým být.. A všem to vřele doporučuji. Už jen pro ten pocit, kdy se vám srdce snad rozkočí radostí a kdy máte chuť psát básničky a tancovat v dešti.

"Hledat lásku? Nesmysl - říká rozum. Směšné - tvrdí hrdost. Riskantní - brání se zkušenost. Ale samota mě zabijí - šeptá srdce..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama