Nevěřím v lásku na první pohled!

25. února 2008 v 19:56 | Týnka |  Moje psaní.. samý blbiny
Známe to všichni.. Dny kdy působíme okouzlujícím dojmem.. Máme na sobě stilové oblečení a na celý svět se usmíváme. V ty dny je lehké okouzlit pouhým pohledem. Ale jen okouzlit.. Věřte mi,že se do člověka můžete pobláznit po pár vteřinách,ale k tomu abyste se zamilovali potřebujete nejméně pár hodin..
Stejně tak,jako máme ty skvělé okouzlující dny,tak máme i dny kdy jdeme ve vytahaném svetru,nepadnoucích džínách s přeleženými vlasy a naštvaným výrazem ve tváři. A věřte mi,že v takovém případě se vám lidé vyhybají obloukem.. :-D
Ale jak na ten první pohled poznáte jaký ten člověk je? Nepoznáte! Proto si myslím že láska na první pohled neexistuje. Nikdy nevíte jestli ten člověk ve vytahaném svetru není stokrát lepší než ten co se hezky oblékl. A proto ač jsem na oděvní škole nedám na první dojem.
Myslím,že vzhled je pouhá iluze.. nic neznamená o ničem nesvědčí.. teprve když s člověkem mluvíte,posloucháte ho a smějete se s ním zjistíte,jaký opravdu je.. A co vy víte,třeba se jen tím vytahaným svetrem chce odlišit od ostatních.. Dát najevo že vzhled je povrchní a o ničem nevypovídá..
"Pouhý vzhled člověka nás nikdy nepřinutí ho milova nebo jen mít rád"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co vás nejvíce zaujme na první pohled?

Oči
Prsa
Oblečení
Vlasy
Postava

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama