Kdyby byl život...

4. února 2008 v 21:19 | Týnka |  Moje psaní.. samý blbiny
.. Takový jaký ho chci já, všechno by bylo snažší. kdyby lidé věřili na skřítky,víly a na lásku možná by se žilo líp. Víc dospělých by psalo pohádky a já bych v létě na chodníky malovala křídama. Chodila bych do školy v těch svejch růžovejch keckách a nemračila se na ty hnusný ožralý bezdomovce.
A celý léto bych nosila růžový brýle ve tvaru dvou srdíček . A lidé by na sebe byli hodní,byli by upřímní, a nebáli se co na to řeknou ostatní. A všichini by se smáli. A taky by na ulicích byli repráky a z nich byla hrála hudba . A lidi by si pobrukovali a nebo tancovali na loukách a nebyla bych alergická na pil.
A všechno by vonělo a ovečky by byli sněhově bílí. a Mimí by se odnaučilo do mě kousat. A když by pršelo lidi by se neutíkali schovat ale chodili by v dešti. A měla bych holinky a skákala bych do louží a až bych byla na kost promáčená šla bych teprve domů.
Ale protože to tak nikdy nebude, budu muset zůstat u téhle mé fantazie a dál věřit na skřítky a víly a na to,že všechno skončí vždycky dobře a že dobro a pravda vyhrajou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama