K čemu je dobré mít vztah

15. února 2008 v 21:53 | Týnka |  Moje psaní.. samý blbiny
A vlastně fakt k čemu to je? Jste svázaný pravidly a vším možným! Děláte nemožné kompromisy a co je nejhorší někdo vás bere jako součást života spoléhá se na vás!
A i přes to všechno do těch vztahů všichni lezeme,necháváme se svazovat a mnohdy působíme i štastně. Je spousta lidí co má vztahy ráda. A já si vždycky říkám proč? Proč sakra s někým chodit? A víte co? Pak si řeknu ale budu se mít na koho spolehnout.. někdo mě podrží,někdo mi bude říkat že mě má rád a bude mě chválit když hezky ušiju kapsář a namaluju portrét. A někdo tu bude když budu smutná nebo když budu chtít jít na strašidelnej film do kina. Někdo bude se mnou když budu mít chut se bavit.
A ano můžete říct,že od toho všeho tu jsou i přátele a kamarádi a mnohdy je přátelství víc než vztah,ale ve vztahu vás svazuje ještě něco - láska. Zkrátka najednou nic jiného nechcete. Můžete si jít na rande s kým chcete,le vy stejně pujdete s tím koho milujete. A o tom to je. Proto to lidí dělají.. Proto se k někomu poutají a budují ten vztah.
A proto se dělají kompromisy i když je děsně nesnášíte,ale je to důkaz lásky a vším,co v tom vztahu děláte se snažíte dokázat,jak moc vám na tom druhém záleží. A když jste zamilovaní tak ten vztah je takový soukromí pokoj do kterého nikoho nepustíte. Kde jste jen vy dva a bráníte si ten pokoj. A tím i bráníte vaši lásku a jeden druhého.
Takže chci tímhle blábolem říct,že ačkoliv mít vztah může být na obtíž najdou se lidé kvůli kterým tuhle obtíž chcete snášet. A to je na tom to hezké. A řekněme si to upřímně,je super mít někoho,kdo je tu pro vás,kdo si s váma dá vanilkovou zmrzlinu i když má raději tu čokoládovou..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama