Jak je to s trpaslíky

3. února 2008 v 12:51 | Týnka |  Moje psaní.. samý blbiny
Tak abychom si to ujasnili víte na jakým principu funguje dálkové ovládání,lednička,žárovka nebo pc? No to snad neví nikdo ale po tomhle článku vše pochopíte.
Tak začneme tím že na světě je spousta malinkatých trpaslíků,a ti plní všechny důležité úkony:
  1. princip ledničky: V lednici jsou trpaslíci comají oteplováky, čepice a teplé kabatáky a velku zásobu žvýkaček winterfresh nu a tak furt žvejkaj a ten studenej vzduch foukají na potraviny.
  2. princip dálkového ovládání: pochopitelně není jen jeden druh trpaslíků,tanhle,o kterém je řeč, má na hlavě přilbičky. Bydlí v dálkovém ovládání a pokaždé když zmáčknete tlačítko trpaslík se katapultuje a svou hlavičkou narazí do tlačítka na televizi a tím se program přepne.
  3. princip žárovky Tohle je má oblíbená trpasličí skupina, jsou to trpaslíci co maj lucerničky a choděj uvnitř skleěné baňky. A tak funguje žárovka
  4. principt pc: Dostáváme se do ůplně nové zkupiny a to jsou číňánci navrženy speciálně pro elektroniku. Takže čínánci vám zpravují vaše pc.. Běhají v těch všech kabelech a předávájí si informace. A ty které zorvna nevyužíváte jako oddělení poznámkový blok,Malování... ti spinkaj v miniaturních postýlkách co jsou v klávesnici.
Tk snad jserm vám všechny principy objasnila.. Kdyby byly nějaké nesrovnalosti napište mi a můžem to doladit
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama